Жандармерия обсажда Дряново
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Части на Жандармерията влизат на територията на Дряново заради зачестили оплаквания от нарушаване на обществения ред
Това съобщи кметът на общината Трифон Панчев, който лично е отправил молба към МВР за засилено полицейско присъствие от 20 юли до успокояване на обстановката.
Сигналите, които общинската администрация е получила, са от вилната зона на града, от кв. „Изгрев” и село Гостилица. При нарушаване на обществения ред ще се прилагат всички мерки, предвидени в законодателството, предупреждава кметът.






















Швеция прехвана два руски изтребителя
Людмил Рангелов: Сърбия решава за екстрадицията на Стоян...
Проект за "умни светофари" се провали в Русе
Деца и възрастни плетоха на открито пред Пантеона
Румен Петков: Когато човек обърка МВР с Народния театър,...