Застреляха двама лекари на работното им място
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
0

В частен медицински център в Марбург в Германия двама лекари са били убити днес.
Това съобщават местните медии, цитирани прокуратурата, пише Life.ru.
Според служители на закона намиращата се в близост до клиниката жп гара е евакуирана.
Полицията издирва убиеца.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!
























BMW се размаза на булевард „Липник“
BMW се размаза на булевард „Липник“
BMW се размаза на булевард „Липник“
Повреден светофар предизвика катастрофа в Русе
BMW се размаза на булевард „Липник“