Защото в КАТ Русе има момченца, които са се кръстили като - РЕГИСТРАТОРИ?
- Автор: Венцислав Ангелов
- Коментари: 6
На Вниманието на Министъра на Вътрешните Работи - г-н Вучков!
Г-н Министър ,
тази табела виси всеки ден в КАТ Русе, защо?
Защото в КАТ Русе има едни момченца, които са се кръстили като - РЕГИСТРАТОРИ?
И, така и тези РЕГИСТРАТОРЧЕТА искат едни 30 лева, за да ми регистрират, количката ми. И защо аз трябва да плащам тези парички, Ви питам г-н Вучков?























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%