Юношите на Дунав извоюваха две победи

0
„Драконите“ започнаха силно в първенството на Елитна група към БФС

Отборът до 19 години към школата на „Драконите“, воден от Мартин Цирков, започна силно първенството на Елитна група към БФС.

В първите два кръга русенци победиха „Славия“ и „Верея“ съответно с 2:0 в Русе и 4:3 в Стара Загора, съобщиха от клуб Дунав.

Мачът срещу „Верея“ се игра вчера, а небесносините водеха с 3:0 още до 20 – тата минута на първото полувреме с голове на Симеон Иванов, Константин Митев и Симеон Дочев от дузпа. До края на полувремето домакините върнаха едно попадение. Втората част започна добре за „Верея“, които намалиха резултата на 2:3. Митко Русанов от отбора на гостите направи 2:4, а последният гол за домакините също бе от дузпа в последните секунди на срещата.

В следващият кръг, петък 23 август, „Дунав“ приема „Левски“ на клубната база в Русе от 18.00 часа.