WikiLeaks публикува над 1000 имейла на Хилари Клинтън

0
Все още не е ясно дали данните, съдържащи се в тях, всъщност са класифицирани
Все още не е ясно дали данните, съдържащи се в тях, всъщност са класифицирани

Сайтът WikiLeaks публикува над 1000 имейла от частния сървър на Хилари Клинтън.

Повечето от тях засягат войната в Ирак. Все още не е ясно дали данните, съдържащи се в тях, всъщност са класифицирани, пише Стандарт.

Сайтът пусна в Twitter линк към 1 258-те имейла, които Клинтън е пращала по времето, в което е била държавен секретар на Щатите. Информацията е получена по официален път - след позоваване на Акта за свобода на информацията. 

Създателят на WikiLeaks Джулиан Асанж по-рано обяви, че сайтът му е получил достатъчно доказателства, на база които ФБР може да повдигне обвинение срещу кандидата за Белия дом от страна на демократите. 

Преди броени дни Хилъри Клинтън бе на разпит повече от три часа. След него от ФБР обявиха, че няма основания за повдигане на обвинение. 

Източник: Стандарт нюз
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Ох, сънувах ужасен кошмар. Тъщата води на каишка огромен крокодил. Зинала уста, големи, жълти, криви зъби!

- Моля те спри, че ми става лошо!

- Чакай! Чакай, да ти опиша и крокодила.

Нови коментари