Влак се блъсна в багер на линията Букурещ - Плоещ

0
Строителната машина е останала заклещена на прелеза, но машинистът е успял да избяга
Строителната машина е останала заклещена на прелеза, но машинистът е успял да избяга

Строителната машина е останала заклещена на прелеза, но машинистът е успял да избяга

Железопътен инцидент между пътнически влак и багер е станал днес, 10 февруари 2025 година, в 8:53 часа на жп прелез между гарите Кривина и Периш в Румъния.

По информация на румънските железници, багерът е останал заклещен между бариерите на прелеза по линията Букурещ - Плоещ. Водачът на строителната машина е успял да я напусне навреме преди удара с влака.

При инцидента няма пострадали пътници, но железопътният трафик в участъка е преустановен и в двете посоки.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Купих си автомобил, от тези, които сами се управляват!
- Е къде е?
- Де да я знам!

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари