Влак отряза крака на жена в град Монтана
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0

Жена от Монтана е попаднала под колелетата на влак в града и е тежко ранена, съобщиха от полицията.
Сигналът за инцидента е получен в Областната дирекция на МВР към 14.30 часа във вторник, пише вестник "Труд".
Жители на ромския квартал "Огоста" съобщили, че в близост до Черния стадион ж.п. композиция е блъснала оказала се на релсите жена.
На мястото е изпратена оперативна група. Жената е транспортирана в областната болница с отрязан крак.
Полицията изяснява как пострадалата се е озовала пред влака.
От години жителите на квартал "Огоста" в Монтана протестират заради релсите в близост до къщите им и заради честите инциденти, част от които завършват трагично.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат