Викат всички министри на Борисов в следствието
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Утре всички министри от втория кабинет "Борисов" ще бъдат разпитани в Столичното следствие, предаде Канал 3.
Министрите от кабинета в оставка ще обясняват пред прокуратурата как се вземат неприсъствени решения. Това каза говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова. Именно с неприсъствено решение на МС е сключен договорът за бартер на ваксини.
С решение на Министерския съвет от 28 май 2015 г. е одобрено дарение на ваксини, така че двете страни да се снабдят с ваксини, необходими за нуждите на имунизационния календар на България и Турция.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра