Вертолет следи за замърсяването на Черно море

0
ВМС наблюдават морската акватория за замърсявания и мини
ВМС наблюдават морската акватория за замърсявания и мини Снимка: pan.bg

ВМС наблюдават морската акватория за замърсявания и мини

На 13 юли 2023 г. вертолет от морската вертолетна авиобаза "Чайка" извърши планирани полети с включено противоминно наблюдение и наблюдение на акваторията на Черно море за замърсяване на морската вода. По време на полетите не са констатирани такива. Това съобщиха от пресцентъра на ВМС, предаде "Фокус".

Военноморските сили продължават да водят наблюдение на морската акватория за своевременно откриване на евентуални замърсявания и наличие на минна опасност.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Семеен скандал.

Жената крещи:

– Господи, защо не ме прибереш?

Мъжът:

– Господ да не е луд като мене, ма...

Нови коментари