Вандалските прояви в Русе не спират
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 8
Красивата каменна рибка, поставена непосредствено до Професионалната гимназия по строителство, архитектура и геодезия в Русе е потрошена
Пешеходната алея на на бул. “Цар Освободител“ от Кооперативния пазар до Кръговото кръстовище в Русе беше превърната преди години в алея на изкуствата. Възпитаници на учебното заведение направиха различни пластични инсталации, които бяха поставени за радост на русенци.
Уви, на някого изкуството не му понася, щом с лекота бива натрошено. Вандалският акт е станал преди около 5 дни, като до момента никой не е поел инициатива за възстановяването на пластиката.
Минувачи споделят, че са възмутени от поредната проява на агресия срещу всичко красиво в крайдунавския град.
























AI задвижва масови съкращения в бизнеса
Пенсионерите в Русе изпревариха броя на работещите
Mъж от Цар Калоян получил над 67 000 лева с фалшив ТЕЛК
Румен Радев: Няма да вземем нито едно евро от пенсионерите
Кола отсече бетонен стълб в Русе