Валери Симеонов: Темата е приключена - няма да подам оставка!
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 4

За ваша информация към настоящия момент този съвет за хората с увреждания се ръковедеше от Бисер Петков.
Аз съм присъствал тогава, когато е имало нужда, когато ме е канел или когато аз съм преценявал. Това право ще го имам и в бъдеще, заяви Симеонов и припомни, че майките не са членове на този съвет.
"В този съвет са представители на съответните организации на хора с увреждания, които отговарят на изискванията. С тях не съм имал никакви проблеми. Работели сме идеално и това може да бъде потвърдено и от самия министър Петков. За мен другата тема е приключена – оставка няма да подам'', категорично обяви вицепремиерът.
Припомняме, че Валери Симеонов бе освободен от поста си на председател на Съвета по етническите въпроси, но оглавява съвета на хората с увреждания.























Трима медици бяха пребити за седмица във Великотърновско
Румен Радев: Готови сме за битка
Румен Радев: Готови сме за битка
Румен Радев: Готови сме за битка
Затруднения при придвижване с градския транспорт в Русе