Успехи на танцьорите от "Фламинго'98" - Русе

0

На 23.04.2016г. в град Плевен се проведеха състезание "Изгряващи звезди", Открит турнир по спортни и кръг от веригата за "Купа България", организирани от Българска федерация по спортни танци, КСТ "Дъга" и Община Плевен.

Участие в "Изгряващи звезди" взеха индивидуални състезателки на клуб по спортни танци "Фламинго'98" - Русе, с треньор Валерия Николова.

- Юлиана Йотова - трето място, момичета до 11 години, група "Г";

Състезателките на клуба се включиха и в състезанието за формации за девойки до 11 години с два танца. Момичетата спечелиха второ място с "Bop-bop" и първо с "Малагуена".

В открития турнир по спортни танци състезателната двойка от град Бяла Жулиен Михайлов и Гергана Дякова се класираха на трето място в клас 15 "С".

Смесената двойка Яцек Янков от КСТ "Фламинго'98" и Полина Русинова КСТ "Дъга" продължават поредицата от победи, като заеха първо място в клас "А" латиноамерикански танци. Танцьорите победиха и в надпреварата за "Купа България" при състезатели над 19 години латиноамерикански танци, като отново озвоюваха първото място.

Състезателни двойки изказват своята благодарност на своя треньор - г-н Цветомир Панчев и му пожелават здраве, благоденствие и творчески успехи