Уникален транспорт си имаме в Русе
- Автор: П. Иванов
- Коментари: 2
В този летен топъл понеделник ми се наложи да се кача в линия 18.
Автобуса е без никакви отваряеми прозорци освен при водача. Има климатик, който стои като паметник.
Та от фирмата за прохладата са решили в движение да е отворена предната врата, но и за пръв път виждам да се махне стъклото за прохлада. До там ли се стигна чак стъкла да се махат, че някой да не колабира?
Уникален транспорт си имаме ние...


























Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите