Убиха майка на три деца в село Крайници

0
Полицията издирва 36-годишния ѝ бивш партньор
Полицията издирва 36-годишния ѝ бивш партньор Снимка: БТА

Полицията издирва 36-годишния ѝ бивш партньор

Жена на 25 години е намерена мъртва в село Крайници, община Дупница, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Кюстендил. Трупът е открит на около 500 метра от къщата на жертвата, след мащабна полицейска акция. Младата жена е майка на три деца.

Трагедията се е разиграла рано тази сутрин. В 4:20 часа в полицията в Дупница е постъпил сигнал, че в къщата на младата жена е дошъл мъжът, с когото по-рано е живяла на семейни начала, и ѝ е нанесъл побой.

"При извършения обход, на около 500 метра от къщата, е намерен трупът на жената," съобщи говорителят на ОДМВР-Кюстендил, Катя Табачка, цитирана от БТА.

Мащабна полицейска операция

В момента полицията издирва 36-годишен мъж, за когото се смята, че е извършител на престъплението. Предприети са незабавни издирвателни действия, като са уведомени и съседни полицейски дирекции.

издирването е включен голям състав полицейски служители," допълни Табачка.

Кметът на село Крайници, Десислав Начев, потвърди за бТВ, че в населеното място има засилено полицейско присъствие.

За случая е уведомена и Окръжната прокуратура в Кюстендил, която ще ръководи разследването на престъплението.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Нямам търпение да почнат да обявяват бедствено положение заради преспи от 3 сантиметра и арктически температури от минус два градуса.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари