Трус от 6,3 разтърси Япония

0
Няма данни за сериозни щети
Няма данни за сериозни щети

Няма данни за сериозни щети

Земетресение с магнитуд 6,3 по Рихтер разтърси югозападната част на Япония, съобщи Геоложката служба на САЩ.

Няма предупреждения за цунами или данни за сериозни щети, предаде АФП.

Епицентърът на земетресението е в протока, който разделя островите Кюшу и Шикоку, на около 18 км западно от Уваджима, предава БГНЕС. Трусът е с дълбочина около 25 км.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари