Трима младежи се клаха зверски в кола
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0

Двама младежи са настанени в болницата в Габрово, след като били намушкани при скандал, възникнал в автомобил.
Инцидентът е станал около 19:30 часа в сряда в района на автобусна спирка на улица "Стефан Караджа" в града, съобщава Блиц.
Спречкването станало между тримата млади мъже, които били в колата.
Единият от тях - на 27 години, от Габрово, извадил и нанесъл удари с нож на двамата си опоненти, в резултат на които 23-годишен габровец е с рана в областта на лицето, а 26-годишният му приятел е с разкъсно-порезна рана на дясната мишница.
Той е настанен за лечение в МБАЛ-Габрово в хеморагичен шок и с опасност за живота.
Извършителят е задържан за срок до 24 часа. Работата по цялостното изясняване на случая продължава.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра