Тома Биков: Предстоят ни сложни времена
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Герджиков бе знак, че подаваме ръка, която очевидно не беше приета
Достойна кандидатура. Искахме да дадем знак, че сме готови да подадем ръка, тя очевидно не беше приета и от тук нататък ни чакат сложни времена
Това заяви Тома Биков от ГЕРБ, след като стана ясни резултатите от екзит пола на водещите социологически агенции, предаде репортер на БГНЕС.
"Средата е такава, че за такива хора в момента няма място в българската политика и в президентството. Има хора за хора, които се блъскат от сутрин до вечер и не носят резултат за страната, включвам и себе си в това число", каза Биков пред камерата на БНТ.
Според него г-н Герджиков е класи над Радев.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия