Тийнейджър се удави в язовир край София

0
Спътникът на 17-годишния шофьор успя да излезе от потъващия автомобил невредим
Спътникът на 17-годишния шофьор успя да излезе от потъващия автомобил невредим Снимка: Асен Игнатов / Архив

Спътникът на 17-годишния шофьор успя да излезе от потъващия автомобил невредим

Трагичен инцидент беляза празничния 6 декември в Софийска област, където непълнолетен и неправоспособен водач загуби живота си. Лек автомобил е самокатастрофирал и паднал във водите на язовир-рибарник в село Доганово, съобщиха от Областната дирекция на МВРСофия.

Сигналът за произшествието е подаден на телефон 112 около 23:15 часа в петък вечерта. Пристигналите на място полицейски екипи и спешни медици са установили, че зад волана е бил 17-годишен младеж, който не е притежавал свидетелство за управление на моторно превозно средство.

Фатален край

Въпреки реакцията на службите, медицинският екип само е констатирал смъртта на младия шофьор. В автомобила е пътувал и спътник, който по чудо е успял да се измъкне от купето след падането във водата. Той не е пострадал физически при инцидента.

По случая е образувано досъдебно производство, като тепърва ще се изясняват причините, довели до фаталното излизане на колата от пътя и попадането ѝ във водоема.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари