Тежка катастрофа затвори пътя за Русе
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 3

91-годишен водач на лек автомобил е загинал при тежка катастрофа с ТИР на пътя Попово - Ковачевец, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР - Търговище.
Сигналът за инцидента е постъпил в 17:34 часа. Пътното произшествието е между ТИР с варненка регистрация и лек автомобил "ВАЗ 2103" с търговищка регистрация. В резултат на катастрофата водачът на лекия автомобил - мъж на 91 г., е починал.
Към момента в този участък пътят е временно затворен за движение.
На водачите на моторни превозни средства, пътуващи за Русе и Бяла, се предлага обходен маршрут: Попово - Опака - Горско Абланово - Две Могили, а на пътуващите в обратна посока към Попово – по този маршрут в обратния ред.
Пътуващите за Плевен и София временно ще преминават през Велико Търново. Причините за възникване на пътния инцидент са в процес на изясняване. В момента се извършва оглед на местопроизшествието.























ЕЦБ разреши на БНБ двоен обем евромонети
Румен Радев: Европа не може да победи ядрената сила Русия
КЗП удари голяма верига магазини заради фалшиви промоции
КЗП удари голяма верига магазини заради фалшиви промоции
ЕЦБ разреши на БНБ двоен обем евромонети