Тежка катастрофа с четири коли в София, пострадало е дете
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Катастрофа между четири коли на булевард „България” в София, съобщава NOVA.
При инцидента е пострадало леко 3-годишно дете. То е настанено в „Пирогов”, съобщиха от Спешна помощ. Сигналът за катастрофата е получен в 9:59 ч.
По първоначална информация две коли са чакали на светофар, когато джип с висока скорост се е врязал в последния автомобил. На място са изпратени екипи на Спешна помощ. Пътниците в останалите превозни средства са невредими.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“