Тежка катастрофа на Околовръстното шосе в София
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Кола се заби в мантинелата
Тежка катастрофа на Околовръстното шосе в столицата.
Един човек е пострадал. Откаран е в болница, като все още не е ясно какво е състоянието му.
Инцидентът е станал около 19:30 ч. в участъка между бул. "България" и ж.к. "Бъкстон". Колата се е забила в мантинелата между двете платна. Като по чудо не се е ударила в друг автомобил, информира Bulgaria ON AIR.
Пострадалият е шофьорът на катастрофиралата кола. За да бъде вдигнат автомобилът, се наложи да се реже мантинелата. Не е ясно защо водачът е загубил управление.
Движението в района беше спряно за около час, но вече е възстановено.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра