Стрелбата в Берлин е започнала след конфликт между мъже
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Четиримата тежко пострадали са настанени в болница
Стрелбата в берлинския квартал Кройцберг, по време на която четирима души бяха ранени, е станала след конфликт между мъже.
Това се съобщава в съвместно изявление на полицията и прокуратурата на германската столица, цитирано от TACC и "Фокус".
"Тази сутрин в Кройцберг след кавга четирима мъже бяха сериозно ранени", се казва в документа. По предварителни данни местните жители около 04:00 часа (05:00 часа българско време) са чули изстрели и са подали сигнал в полицията. Пристигналите полицаи откриха трима пострадали на мястото ма инцидента, а друг ранен мъж е скочил в близкия канал, но е бил изваден от спасители.
Всички пострадали са хоспитализирани. Разследването се провежда от разследваща комисия от Отдел „Убийства“.
Инцидентът е станал недалеч от централата на Социалдемократическата партия на Германия, но правоприлагащите органи смятат, че в инцидента няма политически мотив. Други подробности все още не са предоставени.





















Донка Георгиева: Увеличението на пенсиите е смешно
Себахтин Исмаил: ДПС е пред разпад
Президентът на Румъния: Падналият дрон в Галац може да е бил...
Легендата Никола Христов празнува 75-годишен юбилей
БДЖ сменя правилата за продажба на билети след абсурден...