Странно, но Миро иска бебе

0
Певецът Миро и приятелката му Ели работят за бебе
Певецът Миро и приятелката му Ели работят за бебе

Певецът Миро и приятелката му Ели работят за бебе. Новината съобщи самият изпълнител в предаването "Комбина" по Нова телевизия. "Аз съм изключително щастлив човек по отношение на любовта. Имам човек до себе си от 10 години. И ако ме питате за бебе- да, работим по въпроса, като се видим с моята половинка. И е Божа работа кога ще стане това", допълни Миро.

Той бетонира идеята, че се готви за баща, като каза, че не може да го играе вечното дете при положение, че наближава 40 години. Звездата се появи в ефир със солидна брада и достолепни вазовски мустаци. Каза, че се окосмил яко заради нов музикален проект. "Много си готин така, чак искам да ти ги завия мустаците нанякъде", закачливо отрони водещата Лора Крумова. 

Певецът, известен с набожността си, поясни, че сам е тръгнал към Бога и вярата още като бил на 14 години. И допълни, че родителите му не са набожни- майка му харесвала книги за партизани, а баща му бил явен антикомунист. 

Той се чул с бившата си половинка от "Каризма" Галя преди четири дни. "Тя е много добре, и мисля, че сега ще ходи на почивка. Но друго няма да ви кажа", отсече изпълнителят на "Ангел си ти".

Източник: БЛИЦ
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари