Стотици бали със сено пламнаха край Катуница

0

Огнената стихия се виждаше от южните квартали на Пловдив

Късно снощи пловдивското село Катуница избухна пожар, който погълна стотици фолирани бали със сено.

На мястото на инцидента веднага пристигнаха пожарникарски екипи, които съсредоточиха усилията си не върху директното гасене на пламъците, а върху предотвратяването на разпространението на огъня към близките ниви, които водят към населените места. Според информацията, на този етап няма непосредствена заплаха за жителите на района.

Пламъците са били толкова интензивни, че димът се виждаше от крайните южни квартали на Пловдив.

Причините за пожара все още остават неясни. Според неофициални източници, горящите бали са собственост на местна спиртоварна, където сламата се използва за гориво в производствените процеси.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Списък с коментари

  • 4
    1
    Оф, пък и аз!
    В първия момент прочетох „Стотици циганина пламнаха край Катуница“!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари