"Столичани в повече" се завръщат
- Редактор: Dunavmost
- Коментари: 0

Новият осми сезон на комедийния сериал "Столичани в повече" ще се завърне в ефира на bTV през март.
Зрителите ще видят какво ще се случи след оповестяването на референдума, а народът ще окаже натиск върху пишман политиците. Рангел ще получи прякора "Истината" заради ловка властова маневра, а Славка я очакват големи главоболия и нестандартни решения.
Спас Лютов има нова бизнес идея - голяма пратка с бастуни от Китай ще го въвлече в куп нелепи и комични ситуации, издават от екипа на сериала.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК