След удар между кола и микробус в София двама мъже са в болница
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

При удара колата се е обърнала по таван
Катастрофа на Околовръстното шосе в София под Ботаническата градина затруднява трафика към изхода на града.
При инцидента са пострадали двама мъже, съобщава bTV
32-годишен мъж е травма на главата и комоцио, настанен е в "Пирогов". Другият, на 56 години, е с травма на главата и на едната ръка. Откаран е във ВМА.
Сигналът за инцидента е получен около 20:30 часа.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра