Шуменци се вдигнаха на бунт срещу ниските доходи
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Протест се проведе в сряда пред сградата на общината в Шумен.
Едно от основните искания на недоволните е за по-високо заплащане на труда в България.
Протестиращите обявиха, че ще започнат да се събират спонтанно и в други дни, съобщи NOVA.
Очаква се недоволството срещу властта и цените на горивата да продължи и в други градове в страната. А в София майките на деца с увреждания ще проведат третото си автошествие с искане за оставката на вицепремиера Валери Симеонов.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%