„Щура лаборатория“ отваря врати в Русе
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

„Щура лаборатория“ отваря врати в събота, 14 август, от 10 и от 12 ч в занималня „Синьо лято“ на улица „Вардар“.
В малки учени и изследователи могат да се превърнат деца на възраст от 5 до 13 години. Те ще се трудят в научни работилнички, където ще могат да експериментират, като смесват и разтварят различни вещества, да правят опити и да откриват свойствата на предметите, информира Арена Медиа.
„Щура лаборатория" е част от детски проект на фирма „Интересна наука“, която по този начин увлича малките момичета и момчета и прави за тях физиката и химията изключително интригуващи.
Със сигурност нашите научни работилнички са интересни и за децата, и за техните родители, уверяват организаторите. Децата, които искат да участват във фестивала, трябва задължително да се запишат предварително на телефон 0889 946 111.






















63 бебета по-малко проплакаха в Русенско за година
Шофьор остана без книжка, след като лекар му дал...
Леден капан блокира Русе
63 бебета по-малко проплакаха в Русенско за година
Леден капан блокира Русе