Селяндур си е изцопал "нещото" точно там, където най-малко му е мястото
- Автор: М. Т.
- Коментари: 3
За съжаление отново Вие ще трябва да се намесите заради поредния абсурд в гр. Русе.
Въпросната платформа за превоз на МПС-та стои паркирана на улица "Митрополит Григорий" между Руската Гимназия и ул. "Плиска" от доста дълго време.
Не смятам за редно улицата да се ползва за паркинг при положение, че в пиковете часове е достатъчно натоварено и става доста по-голямо задръстване, докато се изчакваме да преминаваме един по един по тази двупосочна улица, понеже поредният селяндур си е изцопал "нещото" точно там, където най-малко му е мястото.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%