Селена Гомес се омъжи

1
Световноизвестната певица сподели снимки от сватбата си в Instagram
Световноизвестната певица сподели снимки от сватбата си в Instagram Снимка: Facebook / Селена Гомес

Световноизвестната певица сподели снимки от сватбата си в Instagram

Американската певица и актриса Селена Гомес се омъжи за музикалния продуцент Бени Бланко в събота, 27 септември, в Санта Барбара, Калифорния. Новината самата тя обяви в социалните мрежи, като публикува серия от романтични снимки от сватбената церемония.

"Моята съпруга в реалния живот", коментира 37-годишният Бланко под публикацията на 33-годишната Гомес в Instagram.

Снимките показват младоженците в обгръщане, като Селена е облечена в елегантна булчинска рокля с халтер дизайн от Ralph Lauren, а Бени - в черен смокинг. Певицата, която е избрала къса прическа боб, сподели и кадри от булчинския си букет и красивата обстановка на церемонията.

Интимна сватба с известни гости

Според списание "Вог", на интимната церемония са присъствали около 170 гости, включително близки приятели и семейство. Сред поканените се предполага, че са били световноизвестната певица Тейлър Суифт със своя приятел Травис Келс, както и колегите на Гомес от сериала "Убийства в сградата" Стив Мартин и Мартин Шорт.

Двойката се сгоди през декември 2024 година, като връзката им продължава повече от година. Макар че познанството им датира от много години назад - Бланко е продуцирал някои от песните на Селена, включително "Same Old Love" и "Kill Em with Kindness".

Любовна история с музикален акцент

В началото на 2025 година двамата издадоха съвместен албум, озаглавен "I Said I Love You First", който дебютира на второ място в класацията Billboard 200. Албумът разказва историята на тяхната връзка и постигна най-добрите дебютни резултати в кариерата на Селена.

"Това е най-безопасното, което някога съм се чувствала", споделяше певицата по-рано тази година за връзката си с Бланко в интервю за Apple Music 1.

Сватбата се проведе в частно имение в района на Санта Барбара, като детайлите за точното място бяха пазени в тайна дори от гостите до последния момент.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Нямам търпение да почнат да обявяват бедствено положение заради преспи от 3 сантиметра и арктически температури от минус два градуса.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари