САЩ изпраща бомбардировачи в Близкия Изток
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Самолетите ще бъдат разположени в страни от Персийския залив, обяви Пентагонът
Съединените щати изпращат стратегически бомбардировачи Б-52 в Близкия Изток, пише АФП, цитиран от БТА. Пентагонът обяви, че самолетите ще бъдат разположени в страни от Персийския залив, заради заплахи от Иран да атакува американските части в региона.
Наскоро САЩ изпратиха и самолетоносач в Персийския залив, отново посочвайки като причина "наскорошни и явни индикации, че Иран и техни наемници се подготвят да атакуват американски части".
От Вашингтон обявиха, че имат данни от разузнаването, че съществува заплаха, но не дадоха повече подробности.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат