Рут Колева сподели снимка с Мария Бакалова пред Статуята на свободата в Ню Йорк

0
Певицата сподели снимка с актрисата пред Статуята на свободата в Ню Йорк
Певицата сподели снимка с актрисата пред Статуята на свободата в Ню Йорк

Певицата сподели снимка с актрисата пред Статуята на свободата в Ню Йорк

Певицата Рут Колева празнува 24 май в компанията на актрисата Мария Бакалова, прочула се с ролята на Тутар в продължението на филма "Борат" на Саша Барън Коен, пише LadyZone

"Честит 24 май от мен и тези две прекрасни и невероятно талантливи момичета. Статуята зад нас ми напомня, че освен да празнуваме просветата и културата е важно да се борим за свободата на словото", казва Рут Колева.

"Да бъде култура, да бъде просвета, да бъде свобода!", заявява певицата към кадъра, заснет на корабче пред Статуята на свободата в Ню Йорк.

От споделените истории и снимки в Инстаграм профила на Рут Колева става ясно, че певицата е в компанията още на филмовата режисьорка Кристина Николова и гримьора Георги Сандев.

 

 

 <

>
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Ох, сънувах ужасен кошмар. Тъщата води на каишка огромен крокодил. Зинала уста, големи, жълти, криви зъби!

- Моля те спри, че ми става лошо!

- Чакай! Чакай, да ти опиша и крокодила.

Нови коментари