Русе отново има отбор в „А” група
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
Спортен клуб по тенис на маса „Дунав” се завърна в „А” група.
Русенци спечелиха решаващия турнир у дома и от есента ще играят в горния ешелон.
„Сините” се наложиха с 4:2 победи над основния си конкурент „Комета +” от Луковит. След това разгромиха с по 4:0 „Белун” от Козлодуй и шуменския „Мадара”.
С общите усилия на Стефан Лъвчиев, Алекс Чобану, Цветомир Цонев и старши треньора Петър Петров Русе отново има отбор в „А” група.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“