Румен Радев: Цели институции са впрегнати да раздухват случая, за да се прикрият реалните скандали
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Трагедията край Своге осветли порочната система в обществените поръчки, в строителството, в контрола над качеството на пътищата. Тази система се вижда и с невъоръжено око, но заради нея загиват хора.
Това коментира президентът Румен Радев този следобед, минути преди да открие Десетата генерална конференция на Балканския физически съюз в столицата.
Радев посочи, че за пореден път ни се поднасят обещания и нови органи, а ние чакаме присъди, предаде БГНЕС.
По повод пътния инцидент с участието на бащата на държавния глава, Радев коментира, че не може да подмине факта, че цели институции са впрегнати да раздухват случая, за да се прикрият реалните скандали - жертвите по пътищата, застраховането, сривът на Търговския регистър. В заключение президентът допълни, че при провинение всеки трябва да носи своята отговорност пред закона.























Английската гимназия изпревари МГ "Баба Тонка" на матурата...
"Ивкони експрес" ще вози пътниците със стари холандски...
Пенчо Милков задвижва ремонт на мотописта "Средна кула"
Английската гимназия изпревари МГ "Баба Тонка" на матурата...
КРИБ: Държавните служители да плащат сами осигуровките си