Режат ламарини, за да извадят загиналите шофьори край Карнобат
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 2

Тежката катастрофа край карнобатското село Вълчин, която отне живота на двама тираджии, вероятно е причинена от заспиване зад волана.
Мелето стана около 10:20 часа на прав участък, което прави челният сблъсък на практика невъзможен освен, ако някой от водачите не е изгубил контрол поради технически или здравословен проблем.
Ударът е бил изключително силен. Двата ТИР-а са се блъснали от шофьорската страна и тази част от кабините им е напълно размазана. Телата на загиналите водачи са размазани и все още са в камионите, а пожарникарите режат ламарините с флексове, за да ги извадят.
Пътят е затворен, а на мястото на инцидента има изключително сериозно полицейско присъствие, като се разпитват и свидетели на катастрофата.






















Пребиха и ограбиха мъж в Русе
Таксиметровият бранш в Русе поиска скок на тарифите
Габриела Наплатанова оглави СЕМ
Асен Генов: Оставката на Борислав Сарафов отприщва ново...
Връчиха немските езикови дипломи на випуск 2026 в „Дойче...