Работници пострадаха при трудова злополука в Русе
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0

Двама работници са настанени в Русенската болница след трудова злополука вчера, съобщиха от областната дирекция на МВР в Русе.
Инцидентът е станал във фирма, намираща се на бул. „Тутракан“. При извършване на техническа проверка на резервоар за течен кислород се скъсал маркуч, по който тече газ под налягане. В резултат на това са пострадали двама работници от фирмата, извършваща проверката – единият с изгаряния по ръцете, а другият – в коремната област.
Пострадалите са настанени в МБАЛ – гр. Русе,а по случая е образувано досъдебно производство.























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК