„Приятели“ се завръщат на екран
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Любимите на милиони зрители по света „Приятели“ се завръщат на екран, съобщи в. „Индипендънт“.
Рейчъл, Моника, Фиби, Джоуи, Чандлър и Рос отново ще се съберат заедно за специален двучасов епизод, който ще бъде излъчен по американската телевизия Ен Би Си на 21 февруари, предаде 24 часа.
До момента единствено актьорът Мат Лебланк коментира новината в социалните мрежи с думите "Ще си прекараме добре".
Директорът на Ен Би Си Робърт Грийнблат обаче коментира, че натоварените графици на актьорите могат да се окажат пречка.
„Надявам се и шестимата да са в една и съща стая и по едно и също време. Не съм сигурен, че логистично е възможно“, заяви той.
Феновете на сериала се надяват от 11 години да видят отново любимите си образи на екран.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%