Пребиха жестоко мъж, за да го ограбят

1
Пострадалият е претърпял операция на ръката
Пострадалият е претърпял операция на ръката Видео: NOVA

Четирима нападатели го удряли с палка, стреляли със стоп патрони и пръскали с лютив спрей

Мъж е бил жестоко пребит в средата на май в Банкя. По думите му това се е случило, за да го оберат, предава NOVA. Разказва, че четирима нападатели са го удряли с палка, стреляли със стоп патрони и пръскали с лютив спрей.

Пострадалият е претърпял и операция на ръката. А разследващите все още се опитват да изяснят причината за нападението.

Емил Иванов работи като таксиметров шофьор. На 19 май късно през нощта той пътува по пътя над Банкя за Клисурския манастир. На пътя имало спрял автомобил. Разказва, че от него излиза момче и го спира. Помолил за помощ, тъй като спукали гума. Емил слязъл, за да им помогне. Тогава от колата слезли още трима мъже и започнали да го бият.

Потърпевшият има съмнения, че нападателите му са част от футболна агитка. Той вече е разпознал в полицията трима от четиримата.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Списък с коментари

  • 3
    1
    Митрофанец
    100% фенове на копейката, бивши атакисти. На последните им "протести" с по 20 човека основно бяха от футболните агитки и не знаеха за какво са там.
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Семеен скандал.

Жената крещи:

– Господи, защо не ме прибереш?

Мъжът:

– Господ да не е луд като мене, ма...

Нови коментари