Полицаи пострадаха, докато преследват пиян шофьор
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0

Полицаи задържаха пиян шофьор без книжка, опитал да осуети проверка в столицата, съобщиха от МВР.
Около 23 часа снощи екип на СДВР подал знак за спиране на лек автомобил. Шофьорът не се подчинил на полицейските разпореждания и продължил движението си. След предприето незабавно преследване по южната дъга на Околовръстния път на столицата нарушителят е спрян.
От извършената справка е установено, че 36-годишният мъж няма книжка и управлява с концентрация на алкохол 1,4 промила, отчетени с техническо средство.
При проведените действия по спирането и задържането му са нанесени материални щети по два патрулни автомобила. Двама полицейски служители са получили леки наранявания, прегледани са и освободени.
Извършителят, многократно регистриран в полицията, е задържан за срок до 24 часа.





















Иван Демерджиев: Недосегаеми няма
Мирослав Ненков: Най-после МЗ се опита да види какво се...
Бойко Борисов: ГЕРБ готви "правителство в сянка"
МВР удари групата на „Калашниците“
Три русенски гимназии влязоха в топ 50 за най-високи...