Пак ли забравихме шахтите?
- Автор: Иванова
- Коментари: 4
4
Ново езеро се образува на бул. "Липник".
Булевардът е затворен за ремонт и оправяне на отводнителната система, но след първия 30-минутен силен дъжд се показа що за архитекти и строители работят по многомилионния проект.






















ВиК - Русе поиска нови цени на водата
Русенки плетат най-голямата рокля в България
Биляна Иванова: Идеята на КРИБ е абсолютен цинизъм
Русенският митрополит Наум осъди атаките срещу Киевската...
Симеон Дянков: Всички пенсионери трябва да напуснат...