Откриха в кръвта на Кари Фишър коктейл от наркотици
- Редактор: Симона Георгиева
- Коментари: 0

В кръвта на актрисата Кари Фишър е имало кокаин, когато й е прилошало по време на самолетен полет миналата година. Това показват резултатите от нов доклад по случая, цитирани от БТА и Асошиейтед прес.
Следователите обаче не могат да определят какво влияние са имали кокаинът и откритите в кръвоносната й система други наркотици за смъртта й.
В доклада се уточнява, че Фишър вероятно е приела кокаин три дни преди самолетния полет на 23 декември 2016 година, когато се почувствала зле. Тя умря 4 дни по-късно.
Открити са също следи от хероин и екстази, но не може да се определи кога Фишър е приела тези наркотици. Заключенията са въз основа на токсикологични изследвания върху проби, взети, когато звездата от "Междузвездни войни" била настанена в лосанджелиска болница.
Следователи наскоро оповестиха, че Кари Фишър е умряла от сънна апнея и комбинация от други фактори.
























Осъдиха баба за публикувани снимки от раждането на внука си...
Световните медии: Поколението Z въстана срещу мафията в...
Илон Мъск поиска премахване на Европейския съюз
Пламен Димитров: Разходите за заплати скачат с 1 милиард...
Световните медии: Поколението Z въстана срещу мафията в...