Още един скиор загина във френските Алпи

1
Мъжът е попаднал в лавина
Мъжът е попаднал в лавина

Мъжът е попаднал в лавина

Трагичен инцидент отне живота на 30-годишен скиор във Френските Алпи. Инцидентът е станал в района на Бесан, община Модан, департамент Савоя, съобщават спасителните служби в региона.

Младият мъж е карал ски извън обозначените писти заедно с друг човек, когато е бил застигнат от лавина на височина 2900 метра.

Това е вторият смъртоносен инцидент в региона през последните дни. В сряда четирима норвежки граждани загубиха живота си при подобни обстоятелства в ски курорта Вал-Сени, също в департамента Савоя. И в този случай скиорите са били извън маркираните писти.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Тодоре, аз съм порядъчна жена - не пия, не пуша...

– Ама аз те видях да пушиш!

– Сигурно съм била пияна!

Нови коментари