Онкоболна жена стана жертва на лекарска арогантност!
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Зрителка от Варна ни потърси за пореден случай на лекарска арогантност, алармираха от Господари на Ефира.
Тя е постъпила в болница заради проблеми с жлъчката. В момента, в който лекарите разбрали, че тя е онкоболна обаче, веднага започнали да и предлагат да си прави скъпи изследвания.
В крайна сметка не ѝ насрочват операция. Изписват я след три дни, в които не са я лекували изобщо.
Лекар й казва, че изобщо не го интересува нейната жлъчка, а онкологичното заболяване.
На всичко отгоре ѝ издали епикриза с неверни данни.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%