Оградата по границата с Турция е компрометирана на две места
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Оградното съоръжение по границата с Турция е компрометирано на две места, скоро ще бъдат поправени.
Това каза директорът на Главна дирекция "Гранична полиция" гл. комисар Деян Моллов пред журналисти в село Резово, предаде репортер на Радио "Фокус" - Бургас. Той потвърди, че се наблюдава усилване на мигрантския поток по българо - турската, както и отчасти по българо-гръцката граница.
"Пренасочваме гранични полицаи с цел уплътняване на рисковите зони, където се наблюдава интензивност от опити за нарушение", добави гл. комисар Моллов.
Той посочи, че е засилена охраната и на двете места по границата с Турция, които са били компрометирани.
"Няма нищо друго по нея, което да се е разрушило. Относно местата, където има техническо проблеми с видеонаблюдението, там се прилагат алтернативни мерки - мобилни термовизионни постове", поясни гл. комисар Моллов.




















Стоил Цицелков: Пия, пуша и не мълча
ОДМВР - Русе почете загиналите служители на реда
Почина Маша Станчева
ОДМВР - Русе почете загиналите служители на реда
ОДМВР - Русе почете загиналите служители на реда