Обновиха Центъра за борба с употребата на наркотици в Русе
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0
Започна работа обновеният Превантивно-информационен център за борба с употребата на наркотици в Русе
Днес там се проведе и ден на отворените врати, като всеки посетител можеше да се запознае с дейността и приоритетите на Центъра, видя КИС 13.
Тъй като подрастващите са най-застрашени да попаднат в капана на наркотиците, от Превантивно-информационния център са насочили дейността си най-вече към училищата за изграждане на умения у младите хора да се съпротивляват на негативните тенденции.
Има нови превантивните подходи, които се използват при работата с подрастващите. Към Центъра е създаден доброволчески клуб "Запази цветовете си".
Утре от Центъра организират шествие с флашмоб, за да отбележат 26 юни - Международният ден за борба с наркотиците.
Вижте повече подробности във видеото.
























Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите