Не че се заяждам нещо, но това е много тъпо и грубо
- Редактор: Анна Тороманова
- Коментари: 0

Русенец изрази огорчението си от правилата за паркиране пред болницата.
С. Лазаров повдигна проблема за автомобилите на инвалидите, които следва да имат привилегии, както е по цял свят. Уви, в Русе, ситуацията е различна.
Ето какво сподели г-н Лазаров в социалната мрежа:
"Не че се заяждам нещо, но това е много тъпо и грубо...на паркинга на окръжна болница инвалидите имат право САМО един час престой, след това заплащат на общо основание....ами само докато се уредиш със асансьор той единият час минава...тъжно и жалко...и то не къде да е, а във болницата...."
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия