Не че се заяждам нещо, но това е много тъпо и грубо

0
Тъжно е, че точно в болницата за инвалидите няма нужните условия
Тъжно е, че точно в болницата за инвалидите няма нужните условия

Русенец изрази огорчението си от правилата за паркиране пред болницата.

С. Лазаров повдигна проблема за автомобилите на инвалидите, които следва да имат привилегии, както е по цял свят. Уви, в Русе, ситуацията е различна.

Ето какво сподели г-н Лазаров в социалната мрежа:

"Не че се заяждам нещо, но това е много тъпо и грубо...на паркинга на окръжна болница инвалидите имат право САМО един час престой, след това заплащат на общо основание....ами само докато се уредиш със асансьор той единият час минава...тъжно и жалко...и то не къде да е, а във болницата...."

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари