Най-леката мярка за неотклонение, определи спецсъдът за ЛиЛана

0
До днес тя беше под домашен арест. Решението на съда ще бъде обжалвано от прокуратурата пред апелативния специализиран съд
До днес тя беше под домашен арест. Решението на съда ще бъде обжалвано от прокуратурата пред апелативния специализиран съд Снимка: БГНЕС/архив

Лиляна Деянова и съдружникът ѝ са обвинени за участие в група за злоупотреби с еврофондове

"Подписка" - най-леката мярка за неотклонение, определи Специализираният наказателен съд на Лиляна Деянова, известна като ЛиЛана, предава bTV.

До днес тя беше под домашен арест. Решението на съда ще бъде обжалвано от прокуратурата пред апелативния специализиран съд.

Лиляна Деянова и съдружникът ѝ Мартин Димитров са обвинени за участие в организирана престъпна група и злоупотребили с еврофондове.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Ох, сънувах ужасен кошмар. Тъщата води на каишка огромен крокодил. Зинала уста, големи, жълти, криви зъби!

- Моля те спри, че ми става лошо!

- Чакай! Чакай, да ти опиша и крокодила.

Нови коментари