Награденият русенски полицай разказва за престъпленията, които е разкрил
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 7
В Русе представиха отличения с първа индивидуална награда за полицай на годината - инспектор Добрин Харалампиев.
Той е награден за работата си по разкриване на няколко умишлени убийства и за изключителен принос при разследването на случаи свързани с разпространение на наркотични вещества.
Мотивите за номинацията за полицай на годината представи директорът на Oбластната дирекция на МВР ст. комисар Теодор Атанасов, информира КИС 13.
Един от случаите, които е разследвал, е жестокото убийство на Виктория Маринова през октомври тази година. В практиката си на разследващ полицай, инспектор Харалампиев рядко е оставал изненадан от това което крият престъпниците в домовете си. Въпреки че криминално-проявените като цяло нямат конкретен профил, инспектор Харалампиев е категоричен, че ставали все по-умни и изобретателни.
На територията на Областната дирекция на МВР има 4 вакантни места за разследващи полицаи, но на този етап няма обявен конкурс.





















Туристи платиха 35 лева за редена салата в Созопол
Таксиметровият синдикат настоява за защитен статус на...
Румен Драганов: Държавата трябва да плаща почивките на...
София отговори на Атина за водите на Арда и Марица
Пламен Абровски обеща масови проверки в големите вериги