Над 1300 души тръгват по стъпките на Ботевата чета

0
Организирани са около 38 групи от 15 области на страната, за които са осигурени храна, вода, транспорт, медицинско обслужване и полицейска охрана
Организирани са около 38 групи от 15 области на страната, за които са осигурени храна, вода, транспорт, медицинско обслужване и полицейска охрана Видео: NOVA

Патриотичната инициатива се провежда за 74-ти път

Над 1300 души ще се включат в Националния туристически поход „По пътя на Ботевата чета от Козлодуй до Околчица“, предаде NOVA

Организирани са около 38 групи от 15 области на страната, за които са осигурени храна, вода, транспорт, медицинско обслужване и полицейска охрана.

Те ще бъдат изпратени тържествено малко преди обяд от Враца, а вечерта в Козлодуй походът ще бъде официално открит. 

Патриотичната инициатива се провежда за 74-ти път.  

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари