Моторист пострада след челен сблъсък с кола в Добрич

0
Пострадалият мъж  е откаран в болница
Пострадалият мъж е откаран в болница Снимка: Архив

Пострадалият мъж е откаран в болница

На 27 март, около 17:30 часа, е получено съобщение за възникнало пътнотранспортно произшествие (ПТП) по околовръстен път на град Добрич, съобщиха от пресцентъра на МВР - Добрич.

На място е установено, че мотоциклет, управляван от 37-годишен мъж, се блъска челно в лек автомобил „Фиат“.

Вследствие на инцидента, мотоциклетистът е с фрактура на ръка и е освободен за домашно лечение.

По случая е образувано досъдебно производство.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Кире, знаеш ли какво е това - денем лае, а нощем плува?

- Не. Какво е?

- Ченето на тъщата ...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари